Neformalusis švietimas

Neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2021-2022 m.m.

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Mokytojo vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 

1.

Matematikos klubas

(1 kl.)

Jurgita Černiauskienė

 

 

 

 

12.00

Romalda Sadovnikienė

 

 

12.00

 

 

Rūta Norvilienė

 

 

 

12.00

 

Danguolė Daukšienė

12.00

 

 

 

 

 

 

 

2.

Linijiniai šokiai (1 kl.)

Asta Šadreikienė
sadreikiene.asta@gmail.com

13.00

 

13.00

 

13.00

Linijiniai šokiai (2 kl.)

14.00

 

 

 

14.00

Linijiniai šokiai (3 kl.)

 

 

15.00

 

15.00

Linijiniai šokiai (4 kl.)

15.00

 

14.00

 

 

 

3.

Ansamblis (2 kl.)

Deimantė Ramanavičienė
deimante.stanionyte@vilnius.eu

 

14.00

 

14.00

 

Ansamblis (4 kl.)

14.00

 

14.00

 

 

Mokamų būrelių tvarkaraštis 2021-2022 m.m.

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Mokytojo vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 

 

1.

Anglų kalbos klubas

„Kalbos magija“ (1 kl.)

Loreta Jucaitytė
www.kalbosmagija.com

13.00 (I gr.)

14.00 (II gr.) 17 kab.

 

13.00(I gr.)

14.00 (II gr.) 17 kab.

 

 

Anglų kalbos klubas

„Kalbos magija“ (4 kl.)

 

14.00-15.30

17 kab.

 

 

 

 

 

2.

„Programavimo valandėlė“

(1 kl.)

 

Rasa Januškevičienė
rasatikra@gmail.com

 

 

 

14.00

14 kab.

 

 

„Programavimo valandėlė“ (2-3 kl.)

14.00

14 kab.

 

 

14.00

14 kab.

 

 

„Programavimo

valandėlė“ (3-4 kl.)

 

14.00

14 kab.

 

 

14.00

14 kab.

 

 

3.

 

 

Kyokushin karate

Vilniaus sporto klubas „Budora“
https://budora.lt/karate- treniruotes-vaikams/

14.00 (I gr.)

15.00 (II gr.)

16.00 (III gr.)

17.00 (IV gr.) Sporto salė

 

14.00 (I gr.)

15.00 (II gr.)

16.00 (III gr.)

17.00 (IV gr.) Sporto salė

 

 

 

4.

 

Robotika

„Robotikos akademija“
https://bureliai.robotikosakademija.lt/vilnius.

 

 

 

 

14.00

15.00

15 kab.

 

5.

 

Šachmatai

Lietuvos šachmatų mokykla
https://sachmatumokykla.lt/registruotis

 

 

 

13.00 (1 kl.)

14.00 (2 kl.)

15.00 (3 kl.) 17 kab.

 

6.

Folkloras

Rasa Guželienė
Tel.868433784

 

14.00

Aktų salė

 

 

13.00

Sporto salė

 

7.

 

Minecraft STEAM

Formaliojo ir neformaliojo ugdymo
pedagogų asociacija 862909994

 

 

 

15.00

16.30

15 kab.

 

8.

Detektyvų klubas

Ligita Pareigienė
869943469

 

 

 

14.00

15 kab.

 

Neformalusis švietimas Atnaujinta Dydis
Neformaliojo švietimo veiklos tvarkaraštis 2021–2022 m.m.  2021-12-03 20:29:38 129.96 KB